Hall of Fame

Kampioenen MDV competitie:

Jaargang TOP klasse 1e klasse 2e klasse 3e klasse 4e klasse 5e klasse Kennismakings

 comp.

93-94 - Tapperij 1 Casteleyn 4 - - - -
94-95 - Casteleyn 4 Toeter 2 - - - -
95-96 - Clouso 1 Schippertje 2 De Stam 2 - - -
96-97 - Clouso 1 Fust 3 Puck 2 - - -
97-98 - Fust 1 Casteleyn 3 Dissel 1 Toeter 4 - -
98-99 - Fust 1??*** ? ? ? - -
99-00 - Fust 1 Driesprong 1 Schieves 4 Dissel 4 - -
00-01 - Fust 1 Clouso 1 Fust 3 Schakel 2 Schippertje 1 -
01-02 - Fust 1 Casteleyn 5 Kansel 1 Puck 3 Schieves 7 -
02-03 - Fust 1 Kansel 1 Schippertje 1 Unreal 1 Japperij 1 -
03-04 - Casteleyn 1 Casteleyn 2 Unreal 1 Centraal 1 Unreal 3 -
04-05 - Casteleyn 1 Schieves 1 Japperij 1 Schieves 3 Huifkar 1 -
05-06 - Unreal 1 Unreal 2 Huifkar 1 Spoorzicht 1 Japperij 2 -
06-07 - Unreal 2 Spoorzicht 1 Japperij 2 Buitenbeentje 2 De Lute 1 -
07-08 - Spoorzicht 1 Japperij 2 Buitenbeentje 2 Brueghelhuus 1 Joker 3 -
08-09 - Spoorzicht 1 Casteleyn 2 Tula 1 Spoorzicht 3 Wanne 1 -
09-10 - Spoorzicht 1 Japperij 1 Centraal 2 La Porte 4 - -
10-11 - Spoorzicht 1 Spoorzicht 3 Spoorzicht 2 Dissel 4 - -
11-12 - Spoorzicht 1 Spoorzicht 2 La Porte 4 Spoorzicht 4 - -
12-13 - Spoorzicht 1 Buitenbeentje 1 Korterink 1 - - Centrum 1
13-14 Spoorzicht 46 Leentje 1 Korterink 1 Centrum 1 Spoorzicht 5 - -
 2014 Spoorzicht 46 Dissel 2 Japperij 2 Casteleyn 5 Wiekslag 1 - -
14-15 Spoorzicht 46 Spoorzicht 2 Murphy's Pub 1 Spoorzicht 5 Meuleplein 5 Koetse 4 -
 2015 Spoorzicht 46 Murphy's Pub 1  Spoorzicht 4 Vollenhoofsche Poort 1  Dissel 6 - -
 15-16 Spoorzicht 46 Albatros 3 Japperij 1 Dissel 4 Amsterdammer 4 - -
 2016 Spoorzicht 46 Casteleyn 1 Knooppunt 1 Spoorzicht 5 Casteleyn 2 - -
 16-17 Murphy's Pub 1 Spoorzicht 4 Korterink 1 Casteleyn  5 Casteleyn  6 - -
 2017 Spoorzicht 1 Japperij 1 Buitenbeentje 1 Clouso 2 Casteleyn 2 - -
 17-18 Casteleyn 85 Murphy's Pub 2 Clouso 2 Dissel 6 De Klok 1 - -
 2018 Spoorzicht 2 Dissel 2 Albatros 3 Spoorzicht 5 Meuleplein 5 - -

*** Na afloop van de slotavond 98-99 heeft het schoonmaakpersoneel van de Lord alle papieren weggegooid

 

Samenstellingen van de teams die wonnen:

Jaargang Klasse Team
93-94 1e klasse Tapperij 1: Hans Halfmouw, Dirk Roze, Jan Meijer, Paul Botter
  2e klasse Casteleyn 4: Karin Huberts, Nancy Moelker, Jeroen Potman, Hans Huberts
  Beker Tapperij 1: Hans Halfmouw, Dirk Roze, Jan Meijer, Paul Botter
     
94-95 1e klasse Casteleyn 4: Jeroen Potman, Henry Verbij, Antonio Venneri, Nancy Moelker
  2e klasse Toeter 2: Edward Zwaagman, Ronald v.d. Hof, Remco Verbij en ???
  Beker Casteleyn 4: Jeroen Potman, Henry Verbij, Antonio Venneri, Nancy Moelker
     
95-96 1e klasse Clouso 1: Han Mastebroek, Peter v.d. Werff, Cristiaan Bakker, Oscar v.d. Weg
  2e klasse Schippertje 2: Jacob Schiphorst, Marcel Prij, Judith Meer, Arjen Lopers en Daniello Lubberts
  3e klasse Stam 2: Pieter Bloksma, Bouke Helmantel, Willem Pieters, René Jonker
  Beker Clouso 1: Han Mastebroek, Peter v.d. Werff, Cristiaan Bakker, Oscar v.d. Weg
     
96-97 1e klasse Clouso 1: Han Mastebroek, Peter v.d. Werff, Cristiaan Bakker, Oscar v.d. Weg
  2e klasse Fust 3: R. v.d. Toorn, P.J. v.d. Bos, A. Meijer, W.A. v.d. Bos
  3e klasse Puck 2: Norbert Pronk, Harno Koster, Harold Vos, Johnny Boers
  Beker Fust 1: Jeroen Potman, Nancy Moelker, Steve Zandgrond, Theo Visser, Ype v.d. Molen
     
97-98 1e klasse Fust 1: Jeroen Potman, Wilco Heinhuis, Theo Visser, Nancy Moelker, Steve Zandgrond
  2e klasse Casteleyn 3: Pieter Slomp, Henk Visscher, Martijn Visscher, Mark Scholte, Xander Steur
  3e klasse Dissel 1: Marcel Gebben, Johan Kruidhof, Werner Kamerman, Robby Talahutu, Jurgen Oosterveen
  4e klasse Toeter 4: F. Bennink, Anne Kuik, Eddy Hoffman, Bert Veenstra
  Palm Cup Clouso 1: Han Mastebroek, Peter v.d. Werff, Oscar v.d. Weg, Cristiaan Bakker
     
98-99 1e klasse Papieren missen
  2e klasse Papieren missen
  3e klasse Papieren missen
  4e klasse Papieren missen
  Palm Cup Fust 1: Dick van Dijk, Steve Zandgrond, Theo Visser, Wilco Heinhuis, Jeroen Potman
     
99-00 1e klasse Fust 1:
  2e klasse Driesprong:
  3e klasse Schieves 4:
  4e klasse Dissel 4:
  Palm Cup Fust 2:
     
00-01 1e klasse Fust 1: Jeroen Potman, Dick van Dijk, Wilco Heinhuis, Albertino Essers
  2e klasse Clouso 1: Han Mastebroek, Niels Bezemer, Gerhald Kamerman, Oscar van de Weg
  3e klasse Fust 3: Hans van Putten, Paul Bolding, Koen Hilberdink, Xander Steur
  4e klasse Schakel 2: Ronnie ten Heuvel, Freek Boers, Michael Brinkman, Bianca van Veen
  5e klasse Schippertje 1: Klaas Bouwknegt, Gerbert Oosterveen, Marco Brand, Margré Keizer
  Potman Beker Fust 1: Jeroen Potman, Dick van Dijk, Wilco Heinhuis, Albertino Essers
     
01-02 1e klasse Fust 1: Jeroen Potman, Dick van Dijk, Albertino Essers, Andre Smit, Steve Zandgrond
  2e klasse Casteleyn 5: Henk Visscher, Henk Rodermond, Dirk Hessels, Chris Otten
  3e klasse Kansel 1: Jan Albert Bentum, Remco Schurink, J.W. Cornelissen, P. Klomp
  4e klasse Puck 3: Lute Piest, Hans Bakker, Ruben Veld, Sander Last
  5e klasse Schieves 7: Sven Hartwig, Pascal Kollen, Martin Huls, Sascha Ferdinandus
  Jacob Schiphorst Bokaal Fust 1: Jeroen Potman, Dick van Dijk, Albertino Essers, Andre Smit, Steve Zandgrond
     
02-03 1e klasse Fust 1: Jeroen Potman, Dick van Dijk, Andre Smit, Steve Zandgrond
  2e klasse Kansel 1: Jan Albert Bentum, Remco Schurink, Joost Kornet, Albrecht Rijk
  3e klasse Schippertje 1: Klaas Bouwknegt, Gerbert Oosterveen, Marco Brand, Jeroen Huls
  4e klasse Unreal 1: Herman Nijenbrink, Roelie van Lingen, Gerrit Nijenbrink, Jirtsin Beenhakker
  5e klasse Japperij 1: Geert Nijboer, Jan Stegeman, Arjan Hooikammer, Henk Nijboer
  Jacob Schiphorst Bokaal  Fust 1: Jeroen Potman, Dick van Dijk, Andre Smit, Steve Zandgrond
     
03-04 1e klasse Casteleyn 1: Hans Halfmouw, Henk Rodermond, Michel Dolstra, Roelie Bakker
  2e klasse Casteleyn 2:
  3e klasse Unreal 1: Herman Nijenbrink, Jirtsin Beenhakker, Jurgen Flik, Berry Scheper
  4e klasse Centraal 1:
  5e klasse Unreal 3:
  Jacob Schiphorst Bokaal Casteleyn 1: Hans Halfmouw, Henk Rodermond, Michel Dolstra, Roelie Bakker
  Lucky Losers Dissel 1: Henk Dozeman, Jan Huls, Martin de Weerd, Roelof Hengsteboer
     
04-05 1e klasse Casteleyn 1: Hans Halfmouw, Henk Rodermond, Michel Dolstra, Roelie Bakker
  2e klasse Schieves 1: Benny Flinkert, Eddy de Roo, Bert Veenstra, Anne Kuik
  3e klasse Japperij 1: Jeroen Harink, Rene Harink, Henry Hofstede, Aaldert Akkerman
  4e klasse Schieves 3: Rolf Boezen, Wilco Wagner, Johanna Knorren, Arjan de Kaste
  5e klasse Huifkar 1: Paolo Haverland, Jeroen Kroek, Olaf Hoeve, Henk Zwiggelaar
  Jacob Schiphorst Bokaal Casteleyn 1: Hans Halfmouw, Henk Rodermond, Michel Dolstra, Roelie Bakker
  Lucky Losers Plein 1: Joachim Bouwknegt, Albert Keizer, Leonard Westenbrink, Rick Keizer
     
05-06 1e klasse Unreal 1: Hans Halfmouw, Henk Rodermond, Michel Dolstra, Roelie Bakker
  2e klasse Unreal 2: Herman Nijenbrink, Erik Schuurman, Daniël de Wit, Alexander Hessels
  3e klasse Huifkar 1: Olaf Hoeve, Paolo Haverland, Jeroen Kroek, Henk Zwiggelaar
  4e klasse Spoorzicht 1:
  5e klasse Japperij 2: Eric Kin, Alwin Bisschop, Stephan Stadtmüller, Klaas Roo
  Jacob Schiphorst Bokaal Puck 1: Mark Scholte, Ronald Scholte, Chris Otten, Patrick Jonas
  Lucky Losers/BotheR Plein 1: Joachim Bouwknegt, Albert Keizer, Leonard Westenbrink, Rick Keizer, Marc Pekel
     
06-07 1e klasse Unreal 2: Henk Rodermond, Anne Kuijer, Michel Dolstra, Roelie Bakker
  2e klasse Spoorzicht 1: Arjan Hooikammer, Jan Stegeman, Jarno Lier, Henk Hokse, Edwin Kooiker
  3e klasse Japperij 2: Alwin Bisschop, Reinold Veijer, Stephan Stadtmüller, Klaas Roo
  4e klasse Buitenbeentje 2: Marco Mulder, Michel de Jonge, Antonius de Groot, Alex Wijdema
  5e klasse De Lute 1: Edgar Suselbeek, Sep Benak, Hans Schulting, Hans Vredeveld
  Jacob Schiphorst Bokaal Kansel 1: Jan Albert Bentum, Raymond Chen, Daniel Ubro, Michael v.d. Ree
  BotheR Japperij 2: Alwin Bisschop, Reinold Veijer, Stephan Stadtmüller, Klaas Roo
     
07-08 1e klasse Spoorzicht 1: Jarno Lier, Edwin Kooiker, Jan Stegeman, Bennie Compagner
  2e klasse Japperij 2: Alwin Bisschop, Klaas Roo, Eric Kin, Reinold Veijer
  3e klasse Buitenbeentje 2: Marco Mulder, Michel de Jonge, Antonius de Groot, Alex Wijdema
  4e klasse Brueghelhuus 1: Willem Zwiers, Carla Mulder, Johan Schmaal, Marcel Boersma
  5e klasse Joker 3: Hendrik Koobs, Dwayne v.d. Plas, Dennis Hol, Nanouschka Mulder
  Jacob Schiphorst Bokaal Dissel 1: Henk Dozeman, Jan Huls, Aaldert Akkerman, Roelof Hengsteboer, Nico Harink
  BotheR Spoorzicht 2: Christiaan Dunnink, Arjan Schra, Jeroen Stegeman, Roel Coster
     
08-09 1e klasse Spoorzicht 1: Jarno Lier, Edwin Kooiker, Jan Stegeman, Bennie Compagner
  2e klasse Casteleyn 2: Alexander Hessels, Gerhald Kamerman, Peter v.d. Voort v.d. Kleij, Daniël de Wit
  3e klasse Tula 1: Alan Haxe, Alexander Luchtmeijer, Arjan Schreuder, Jos v.d. Weide
  4e klasse Spoorzicht 3: Arjan Hooikammer, Arjan Konterman, Julian Lier, Arjan Schra, Jeroen Stegeman
  5e klasse Wanne 1: Jeroen Westerbeek, Mike de Boer, Rafaël Pit, Remco Visscher
  Jacob Schiphorst Bokaal Spoorzicht 1: Jarno Lier, Edwin Kooiker, Jan Stegeman, Bennie Compagner
  BotheR Spoorzicht 3: Arjan Hooikammer, Arjan Konterman, Julian Lier, Arjan Schra, Jeroen Stegeman
     
09-10 1e klasse Spoorzicht 1: Jarno Lier, Henk Dozeman, Jan Stegeman, Bennie Compagner, Edwin Kooiker
  2e klasse Japperij 1: Rene Harink, Jeroen Harink, Marcel Harink, Henry Hofstede, Berend Kooiker
  3e klasse Centraal 2: Alfons Keizer, Sandra Bos, Johan Schalen, Sjaak v.d. Sterre, Martin Schalen
  4e klasse La Porte 4: Peter Scheper, Johan Compagner, Ben Haxe, Renaldo Hoorn
  Jacob Schiphorst Bokaal Spoorzicht 1: Jarno Lier, Henk Dozeman, Jan Stegeman, Bennie Compagner, Edwin Kooiker
  BotheR Centraal 2: Alfons Keizer, Sandra Bos, Johan Schalen, Sjaak v.d. Sterre, Martin Schalen
     
10-11 1e klasse Spoorzicht 1: Jarno Lier, Henk Dozeman, Jan Stegeman, Arjan Konterman, Antoine Feijen
  2e klasse Spoorzicht 3: Arjan Hooikammer, Bennie Compagner, Julian Lier, Arjan Schra (1), Jeroen Stegeman, Klaas Hooikammer
  3e klasse Spoorzicht 2: Roel Coster, Alwin Bisschop, Ibrahim Hooikammer, Mathijs Smilde, Henk Beukman, Leonard Krale, Stephan Stadtmüller
  4e klasse Dissel 4: Wilfred Klooster, Henk Dunnink, Henk Nijboer, Frans Popping, John van Veen, Alex Hessels 
  Jacob Schiphorst Bokaal                      Spoorzicht 1: Jarno Lier, Henk Dozeman, Jan Stegeman, Arjan Konterman, Antoine Feijen
  Bother Spoorzicht 2: Roel Coster, Alwin Bisschop, Ibrahim Hooikammer, Mathijs Smilde, Henk Beukman, Leonard Krale, Stephan Stadtmüller
     
11-12 1e klasse Spoorzicht 1: Jarno Lier, Henk Dozeman, Jan Stegeman, Arjan Konterman, Antoine Feijen
  2e klasse Spoorzicht 2: Roel Coster, Alwin Bisschop, Ibrahim Hooikammer, Bennie Compagner, Henk Beukman, Mathijs Smilde, Stephan Stadtmüller   
  3e klasse La Porte 4:Ben Haxe, Johan Compagner, Renaldo Hoorn, Marnix Schaaf, Peter Scheper, Carla Compagner, Harry Dekker, Alan Haxe, Edwin Morsink, Alex Petter, Gert Petter, Arjan van der Steege
  4e klasse Spoorzicht 4:Henri Compagner, Arjan Bloemert, Alex Braamskamp, Henry Konterman, Alwin Coster
  Jaboc Schiphorst Bokaal Spoorzicht 1: Jarno Lier, Henk Dozeman, Jan Stegeman, Arjan Konterman, Antoine Feijen
  Bother Dissel 2: Martin Nijmeijer, Sander Boers, Jan Huls, Pieter Slomp, Remco Voorsluijs, Ineke Compagner, Klaas Kingma
     
     
12-13 1e klasse Spoorzicht 1: Jarno Lier, Henk Dozeman, Jan Stegeman, Arjan Konterman, Antoine Feijen
  2e klasse Buitenbeentje 1 :Vincent Struik ,Klaas Boers, Antonius de Groot, Thijs Lefferts, Alex Weijdema
  3e klasse Korterink 1 : Ibrahim Hooikammer , Bart van Dijk , Harold Hulst , Martijn Kuiper
  Kennismaking Centrum 1Michel Dolstra , Roelie Bakker , Leonard van de Heuve , Harm Mol , Hans van Putten , Brian Slagter , Klaas Veenstra
  Jaboc Schiphorst Bokaal Schippertje 6Joachim Bouwknegt , Pascal Gruppen , Albert Keizer , Richard Tempelman , Leonard Westenbrink , Willem Freek Kuipers
  Bother Leentje 1Jos van der Weide , Roelie van Lingen , Edwin Runhart ,  Xander Steur , Erik Wildeboer
     
 13-14 TOP Klasse Spoorzicht 46: Jarno Lier, Henk Dozeman, Jan Stegeman, Arjan Konterman, Antoine Feijen
  1e klasse Leentje 1:
  2e klasse Korterink 1: Ibrahim Hooikammer , Bart van Dijk , Harold Hulst , Alex Korterink
  3e klasse Centrum 1: Michel Dolstra , Hans van Putten , Harm Mol , Brian Slagter , Klaas Veenstra
  4e klasse Spoorzicht 5: Jeroen van den Dolder , Berrian Brand , Frans Mussche , Martin de Witte
     
  Jaboc Schiphorst Bokaal Spoorzicht 46: Jarno Lier, Henk Dozeman, Jan Stegeman, Arjan Konterman, Antoine Feijen
  Bother Spoorzicht 3: Edwin Kooiker , Klaas Hooikammer , Arjan Schra , Jacob Tiggelaar , Jeroen Stegeman , JulianLier
     
  2014 TOP Klasse Spoorzicht 46: Jarno Lier, Henk Dozeman, Jan Stegeman, Arjan Konterman, Antoine Feijen
  1e klasse Dissel 2: Martin Nijmeijer , Kevin Gort , Sander Boers , Jan Huls
  2e klasse Japperij 2: Klaas Roo , Eric Kin , Reinold Veijer , André Coster
  3e klasse Casteleyn 5: Bert Spronk , Sjaak Kors , Eddy Meyer , Norbert Pronk , Egwin Robaard
  4e klasse Wiekslag 1: René Smit , Jorick Teunissen , Niels Timmerman, Klaas Henderiks , Rudi Mulder
     
 14-15 TOP Klasse Spoorzicht 46: Jarno Lier,Alwin Bisschop,Antoine Feijen,Arjan Konterman,Edwin Kooiker
  1e klasse Spoorzicht 2: Roel Coster,Benny Compagner,Henk Dozeman,Stephan Stadtmüller,Jan Stegeman
  2e klasse Murphy's Pub 1: Klaas Veenstra,Erik Klaver,Pascal de Lange,Brian Slagter,Fons Fennis,Leonard van de Heuvel,Johnny Moes,Hans van Putten,Harm Jan van Rosmalen
  3e klasse Spoorzicht 5: Jeroen van den Dolder,Richard Huisman,Frans Mussche,Martin de Witte,Kristian Bouwman,Berrian Brand
  4e klasse Meuleplein 5: Ilona Fleer,Raymond Edeling,Ronnie Haven,Dennie Haven,Marcel Tromp,Henri Haven
  5e klasse Koetse 4: Patrick Wielders,Kevin Vermaning,Erik Jan Vos,Aljan Wiltinge,Brian Mario Winters,Wesley Barelds,Wesley Zomer
  Jaboc Schiphorst Bokaal Spoorzicht 2
  Bother Kansel 1
     
  2015 TOP Klasse Spoorzicht 46: Jarno Lier,Alwin Bisschop,Antoine Feijen,Arjan Konterman,Edwin Kooiker,Manuel Jonker
  1e klasse Murphy's Pub 1: Klaas Veenstra,Erik Klaver,Pascal de Lange,Brian Slagter,Fons Fennis,Leonard van de Heuvel,Johnny Moes,Hans van Putten,Harm Jan van Rosmalen
  2e klasse Spoorzicht 4: Henri Compagner,Arjan Bloemert,Henry Konterman,Emiel Visscher,Jan Winkels
  3e klasse Vollenhoofsche Poort 1: Jan Peter de Vries,Corne Boender,Willem van Eijken,Jacco Kisjes,Rick Krabbe,Edgar van Benthem,Noah Emanuels,Jan Kooiker,Alfred Stoter
  4e klasse Dissel 6: Dennis Eggen,Gerben Flinkert,Chris Jonkers,Jarno Seine,Robert Jonkers,Rutger Mannes
     
  15-16 TOP Klasse Spoorzicht 46: Alwin Bisschop,Arjan Bloemert,Antoine Feijen,Arjan Konterman
  1e klasse Albatros 3: Arjan van der Steege,Rudy Hekman,Renaldo Hoorn,Rene Nieborg,Henk v/d Vegt
  2e klasse Japperij 1: Rene Harink,Nico Harink,Jeroen Harink,Alex Korterink
  3e klasse Dissel 4 : Henk Dunnink,Alex Hessels,Jan Huls,Frans Popping,Stefan Wedzinga
  4e klasse Amsterdammer 4: Patrick Wielders,Wesley Barelds,Daniel Jonkers,Kevin Nijenbrink,Niels Vos
     
  2016 TOP Klasse Spoorzicht 46: Alwin Bisschop,Arjan Bloemert,Antoine Feijen,Arjan Konterman
  1e klasse Casteleyn 1: Kevin Vermaning,Raymond de Jonge,Harm Mol,André Smit
  2e klasse Knooppunt 1: Alwin Bos,Jeroen Berends,Joshua Blokzijl,Rick de Graaf,Marcel Harink
  3e klasse Spoorzicht 5: Jeroen van den Dolder,Kristian Bouwman,Richard Huisman,Martin de Witte
  4e klasse Casteleyn 2: Marc Bouckaert,Hilko Brul,Peter v.d. Voort v.d. Kleij
     
  16-17 TOP Klasse Murphy's Pub 1: Klaas Veenstra, Erik Klaver, Niels Kuilder, Pascal de Lange, Brian Slagter
  1e klasse Spoorzicht 4: Henry Konterman, Arjan Bloemert, Arjan Konterman, Emiel Visscher
  2e klasse Korterink 1: Ibrahim Hooikammer, Eduard Bisschop, Harold Hulst, Alex Korterink, Frits Nanuru
  3e klasse Casteleyn 5: Bert Spronk, Erikjan van Eeks, Egwin Robaard, Carlo Spijkerman, Robert Willekes
  4e klasse Casteleyn 6: Kevin Nijenbrink, Michel Kalter, René Smit, Henk Zwiggelaar
     
  2017 TOP Klasse Spoorzicht  1: Antoine Feijen, Renee Brinkman, Jordy Meijer, Christiaan Stegeman
  1e klasse Japperij 1: Rene Harink, Aaldert Akkerman, Benny Compagner, Jeroen Harink, Nico Harink
  2e klasse Buitenbeentje 1: Vincent Struik, André Haanderikman, Thijs Lefferts, Harry Snoeken, Alex Weijdema
  3e klasse Clouso 2: Daniël de Wit, Marcel Brinkman, Stefan Brinkman, Han Mastebroek, Herman Nijenbrink
  4e klasse Casteleyn 2: Marc Bouckaert, Hilko Brul, Peter v.d. Voort v.d. Kleij
     
  17-18 TOP Klasse Casteleyn 85: Kevin Veenstra, Roelof Hengsteboer, Gert Herms, André Smit
  1e klasse Murphy's Pub 2: Bert Veenstra, Ronald v.d. Hof, Raymond de Jonge, Ron Wiltinge, Jeroen Kroek, Anne Kuik, Eddy de Roo
  2e klasse Clouso 2: Daniël de Wit, Marcel Brinkman, Han Mastebroek, Herman Nijenbrink, Erik Schuurman, Stefan Brinkman, Joop Sterken
  3e klasse Dissel 6: Chris Jonkers, Dennis Eggen, Robert Jonkers, Cedric Vos, Gerben Flinkert, Herik Kin
  4e klasse De Klok 1: Joel Feenstra, Bas van Berkum, Jasper Koops, Jeroen Morsink, Yorden Muggen, Kane Heins, Stefan Piepot
     
  2018 TOP Klasse Spoorzicht 2: Roel Coster, Jarno Braamskamp, Henk Dozeman, Arjan Konterman, Klaas Hooikammer, Frans Mussche, Jan Stegeman
  1e klasse Dissel 2: Martin Nijmeijer, Sander Boers, Klaas Kingma, Jan Scheijbeler, Thinus Wolters, Jesse Kingma
  2e klasse Albatros 3: Arjan van der Steege, Rudy Hekman, Renaldo Hoorn, Rene Nieborg, Tim Nieborg
  3e klasse Spoorzicht 5: Jeroen van den Dolder, Henri Compagner, Richard Huisman, Lennard Kappe, Martin de Witte
  4e klasse Meuleplein 5: Ronnie Haven, Dennis Betten, Ilona Haven, Dennie Haven, Greanda Betten, Raymond Edeling, Henri Haven
     

 

Persoonlijke ranking 1e plaats:

  TOP klasse 1e klasse 2e klasse 3e klasse 4e klasse 5e klasse Kennism.

 comp.

93-94   Hans Halfmouw Jeroen Potman        
94-95   Albert Keizer of Ronny van Eijk Remco Verbij        
95-96   Hans Halfmouw Judith Meer        
96-97   Steve Zandgrond A. Meijer Bert Donker      
97-98   Han Mastebroek Mark Scholte Jan Middelkoop Sander Veenstra    
98-99   Papieren missen          
99-00   Ronald Scholte Hilco Scheper Dirk Hessels Henk Rodermond    
00-01   Dick van Dijk Alfred Speelman Xander Steur Roelof Romp Marco Brand  
01-02   Ronald Scholte Alfred Speelman Freek Boers Roelie van Lingen Mark Rink  
02-03   Michel Dolstra Joost Kornet Michel van Kampen Jirtsin Beenhakker Wilfred Klooster  
03-04   Ronald Lenderink Adriaan van Schelt Emiel Dijkstra Rik de Graaf Marco Meppelink  
04-05   Hans Halfmouw Joachim Bouwknegt Alex Crouwel Arjan de Kaste Olaf Hoeve  
05-06   Hans Halfmouw Alexander Hessels Arjan Huls Thijs Lefferts Eric Kin  
06-07   Joachim Bouwknegt Jarno Lier Han Mastebroek Michel de Jonge Henk Visscher  
07-08   Henk Dozeman Frits Nanuru Jos Reinders Alex Crouwel Matthijs Smilde  
08-09   Henk Dozeman Frits Nanuru Raymond de Jonge Julian Lier Johan Compagner  
09-10   Henk Dozeman Jos v.d. Weide Martin Schalen Johan Compagner      
10-11   Henk Dozeman Hilco Scheper Raymond de Jonge Femke van Zuiden    
11-12   Gert Herms Martin Nijmeijer Renaldo Hoorn Femke van Zuiden    
12-13   Henk Dozeman Martin Nijmeijer Frans Popping      Brian Slagter
13-14 Henk Dozeman Martin Nijmeijer Daniël de Wit Norbert Pronk Martin de Witte    
 2014 Henk Dozeman Martin Nijmeijer en Kevin Gort Renaldo Hoorn Erwin Kruidhof Jorick Teunissen    
14-15 Jarno Lier Henk Dozeman Erik Klaver Frans Mussche Berry Scheper Raymond de Jonge  
 2015 Henk Dozeman André Smit Arjan Bloemert Corne Boender Jarno Seine    
 15-16 André Smit Roelof Hengsteboer Corne Boender Frans Popping Jorick Teunissen    
 2016 Henk Dozeman

André Smit,

René Harink

Corne Boender Wesley Barelds Ronald Scholte    
 16-17 Jordy Meijer Henry Konterman Martin Schalen Erwin Kruidhof Jorick Teunissen    
 2017 Henk Dozeman Alwin Bos Kristian Bouwman Hans de Boer Brian Mario Winters    
 17-18 Arjan Konterman Ronald v/d Hof Sjaak Kors Cedric Vos Jorick Teunissen    
 2018 Gert Herms Martin Nijmeijer Alwin Hoeve Martin de Witte Ronnie Haven    

 

Bekerwinnaars:

    Topklasse   Lucky Losers/BotheR  
93-94         Tapperij 1    
94-95   Casteleyn 4    
95-96   Clouso 1    
96-97   Fust 1    
97-98   Clouso 1    
98-99   Fust 1    
99-00   Fust 2    
00-01   Fust 1    
01-02   Fust 1    
02-03   Fust 1    
03-04   Casteleyn 1    Dissel 1
04-05   Casteleyn 1   Plein 1
05-06   Puck 1   Plein 1
06-07   Kansel 1   Japperij 2
07-08   Dissel 1   Spoorzicht 2
08-09   Spoorzicht 1   Spoorzicht 3
09-10   Spoorzicht 1               Centraal 2
10-11   Spoorzicht 1   Spoorzicht 2
11-12   Spoorzicht 1   Dissel 2
12-13   Schipperje 6   Leentje 1
13-14   Spoorzicht 46   Spoorzicht 3
14-15   Spoorzicht 2   Kansel 1
15-16   Spoorzicht 2   Casteleyn 1
16-17   Spoorzicht 2   Clouso 2
17-18   Spoorzicht 2   Clouso 2

 

Singlekampioenen:

    Topklasse   Recreatieklasse
93-94         
94-95        
95-96   Steve Zandgrond    
96-97   Eddy Meijer    
97-98   Wilco Heinhuis    
98-99   Ronald Scholte    
99-00   Dick van Dijk    
00-01   Dick van Dijk   Paul Bolding
01-02   Dick van Dijk   Ronald v.d. Hof
02-03   Ronald Scholte   Arjan de Kaste
03-04   Ronald Scholte   Erik Schuurman
04-05   Henk Dozeman   Erik Schuurman
05-06   Raymond Chen   Alexander Lugtmeijer
06-07   Mark Scholte   Dirk Hessels
07-08   Henk Dozeman   Martin Nijmeijer
08-09   Henk Rodermond   Marcel Wolfs
09-10   Henk Rodermond   Erik Schuurman
10-11   Henk Dozeman   Ronald Scholte
11-12   Gert Herms   Pascal Gruppen
12-13   Sven Groen   Martin Schalen
13-14   Henk Dozeman   Roelof Hengsteboer
14-15   Jan Stegeman   Alwin Bisschop
15-16   Henk Dozeman   Roel Coster
16-17   Henk Dozeman   Wesley Barelds
17-18   Martin Nijmeijer   Alex Braamskamp

 180-ers

   Naam             Aantal
93-94       -
94-95 -
95-96 -
96-97 -
97-98 -
98-99 -
99-00 -
00-01 -
01-02 -
02-03 -
03-04 -
04-05 -
05-06 -
06-07 -
07-08 Edwin Kooiker       25x
08-09 Henk Rodermond   25x
09-10 Henk Dozeman      20x
10-11 Henk Dozeman      14x
11-12 Gert Herms            22x
12-13 Arjan Konterman   15x
13-14 Arjan Konterman   31x
14 Henk Dozeman      13x
14-15 Henk Dozeman      14x
15 Henk Dozeman      18x
15-16 Arjan Konterman   18x
16 Henk Dozeman      19x
16-17 Henk Dozeman      19x
17 Arjan Konterman   19x
17-18 Arjan Konterman   13x
18 Arjan Konterman   15x

170 finish

   Naam
93-94       -
94-95 -
95-96 -
96-97 -
97-98 -
98-99 -
99-00 -
00-01 -
01-02 -
02-03 -
03-04 -
04-05 -
05-06 -
06-07 -
07-08 Hans Halfmouw , André Smit
08-09 Jarno Lier
09-10 Mark Scholte
10-11 Martin Nijmeijer
11-12 Henk Dozeman
12-13 Klaas Hooikammer
13-14 Martin Nijmeijer
14 Nico Harink
14-15 -
15 -
15-16 Dennis van der Veen, Niels Vos
16 -
16-17 Martin Nijmeijer
17 -
17-18 -
18 Jarno Braamskamp

 

Bijzonderheden:

  • De MDV is opgericht op 20 mei 1997
  • In het seizoen 1996-1997 was het reglement 1 A4-tje, anderhalve pagina
  • In het seizoen 1997-1998 was de slotavond in Ogterop en om circa 23:00 uur was het bier op!
  • Na afloop van de slotavond 1998-1999 heeft het schoonmaakpersoneel van de Lord allepapieren weggegooid
  • Van 1997-2000 heette de beker de Palm Cup. In 2000-2001 was het de Potman-beker en vanaf 2001 heet het de Jacob Schiphorst Bokaal
  • Jacob Schiphorst (toenmalig eigenaar van café 't Schippertje) is op dinsdag 28 november 2000 door een auto-ongeluk om het leven gekomen in Luttelgeest. Hij was toen 35 jaar.
  • In 2012-2013 Is er een kennismakingscompetitie opgezet om nieuwe aanwas te promoten.
  • Met ingang van seizoen 2013-2014 is er een TOP klasse toegevoegd.

   

Programma van Maart

05 Competitie
12 Bokaal
19 Competitie
26 Competitie
29 US Night café single

Programma van April

02 Competitie
07 Ruinerwold Open
09 Competitie
16 Singles
23 Competitie
26 US Night café single
30 Competitie

Programma van Mei

07 Competitie
14 Bokaal
21 Competitie
28 Competitie
31 US Night café single

Sponsors