Hall of Fame

Kampioenen MDV competitie:

Jaargang TOP klasse 1e klasse 2e klasse 3e klasse 4e klasse 5e klasse Kennismakings

 comp.

93-94 - Tapperij 1 Casteleyn 4 - - - -
94-95 - Casteleyn 4 Toeter 2 - - - -
95-96 - Clouso 1 Schippertje 2 De Stam 2 - - -
96-97 - Clouso 1 Fust 3 Puck 2 - - -
97-98 - Fust 1 Casteleyn 3 Dissel 1 Toeter 4 - -
98-99 - Fust 1??*** ? ? ? - -
99-00 - Fust 1 Driesprong 1 Schieves 4 Dissel 4 - -
00-01 - Fust 1 Clouso 1 Fust 3 Schakel 2 Schippertje 1 -
01-02 - Fust 1 Casteleyn 5 Kansel 1 Puck 3 Schieves 7 -
02-03 - Fust 1 Kansel 1 Schippertje 1 Unreal 1 Japperij 1 -
03-04 - Casteleyn 1 Casteleyn 2 Unreal 1 Centraal 1 Unreal 3 -
04-05 - Casteleyn 1 Schieves 1 Japperij 1 Schieves 3 Huifkar 1 -
05-06 - Unreal 1 Unreal 2 Huifkar 1 Spoorzicht 1 Japperij 2 -
06-07 - Unreal 2 Spoorzicht 1 Japperij 2 Buitenbeentje 2 De Lute 1 -
07-08 - Spoorzicht 1 Japperij 2 Buitenbeentje 2 Brueghelhuus 1 Joker 3 -
08-09 - Spoorzicht 1 Casteleyn 2 Tula 1 Spoorzicht 3 Wanne 1 -
09-10 - Spoorzicht 1 Japperij 1 Centraal 2 La Porte 4 - -
10-11 - Spoorzicht 1 Spoorzicht 3 Spoorzicht 2 Dissel 4 - -
11-12 - Spoorzicht 1 Spoorzicht 2 La Porte 4 Spoorzicht 4 - -
12-13 - Spoorzicht 1 Buitenbeentje 1 Korterink 1 - - Centrum 1
13-14 Spoorzicht 46 Leentje 1 Korterink 1 Centrum 1 Spoorzicht 5 - -
 2014 Spoorzicht 46 Dissel 2 Japperij 2 Casteleyn 5 Wiekslag 1 - -
14-15 Spoorzicht 46 Spoorzicht 2 Murphy's Pub 1 Spoorzicht 5 Meuleplein 5 Koetse 4 -
 2015 Spoorzicht 46 Murphy's Pub 1  Spoorzicht 4 Vollenhoofsche Poort 1  Dissel 6 - -
 15-16 Spoorzicht 46 Albatros 3 Japperij 1 Dissel 4 Amsterdammer 4 - -
 2016 Spoorzicht 46 Casteleyn 1 Knooppunt 1 Spoorzicht 5 Casteleyn 2 - -
 16-17 Murphy's Pub 1 Spoorzicht 4 Korterink 1 Casteleyn  5 Casteleyn  6 - -
 2017 Spoorzicht 1 Japperij 1 Buitenbeentje 1 Clouso 2 Casteleyn 2 - -
 17-18 Casteleyn 85 Murphy's Pub 2 Clouso 2 Dissel 6 De Klok 1 - -
 2018 Spoorzicht 2 Dissel 2 Albatros 3 Spoorzicht 5 Meuleplein 5 - -
 18-19 Spoorzicht 2 Casteleyn 4 Blizzard 1 Casteleyn 1 Dissel 4 - -
 2019 Spoorzicht 2 Dissel 2 Casteleyn 1 Dissel 5 Wanne 3 - -

*** Na afloop van de slotavond 98-99 heeft het schoonmaakpersoneel van de Lord alle papieren weggegooid

 

Samenstellingen van de teams die wonnen:

Jaargang Klasse Team
93-94 1e klasse Tapperij 1: Hans Halfmouw, Dirk Roze, Jan Meijer, Paul Botter
  2e klasse Casteleyn 4: Karin Huberts, Nancy Moelker, Jeroen Potman, Hans Huberts
  Beker Tapperij 1: Hans Halfmouw, Dirk Roze, Jan Meijer, Paul Botter
     
94-95 1e klasse Casteleyn 4: Jeroen Potman, Henry Verbij, Antonio Venneri, Nancy Moelker
  2e klasse Toeter 2: Edward Zwaagman, Ronald v.d. Hof, Remco Verbij en ???
  Beker Casteleyn 4: Jeroen Potman, Henry Verbij, Antonio Venneri, Nancy Moelker
     
95-96 1e klasse Clouso 1: Han Mastebroek, Peter v.d. Werff, Cristiaan Bakker, Oscar v.d. Weg
  2e klasse Schippertje 2: Jacob Schiphorst, Marcel Prij, Judith Meer, Arjen Lopers en Daniello Lubberts
  3e klasse Stam 2: Pieter Bloksma, Bouke Helmantel, Willem Pieters, René Jonker
  Beker Clouso 1: Han Mastebroek, Peter v.d. Werff, Cristiaan Bakker, Oscar v.d. Weg
     
96-97 1e klasse Clouso 1: Han Mastebroek, Peter v.d. Werff, Cristiaan Bakker, Oscar v.d. Weg
  2e klasse Fust 3: R. v.d. Toorn, P.J. v.d. Bos, A. Meijer, W.A. v.d. Bos
  3e klasse Puck 2: Norbert Pronk, Harno Koster, Harold Vos, Johnny Boers
  Beker Fust 1: Jeroen Potman, Nancy Moelker, Steve Zandgrond, Theo Visser, Ype v.d. Molen
     
97-98 1e klasse Fust 1: Jeroen Potman, Wilco Heinhuis, Theo Visser, Nancy Moelker, Steve Zandgrond
  2e klasse Casteleyn 3: Pieter Slomp, Henk Visscher, Martijn Visscher, Mark Scholte, Xander Steur
  3e klasse Dissel 1: Marcel Gebben, Johan Kruidhof, Werner Kamerman, Robby Talahutu, Jurgen Oosterveen
  4e klasse Toeter 4: F. Bennink, Anne Kuik, Eddy Hoffman, Bert Veenstra
  Palm Cup Clouso 1: Han Mastebroek, Peter v.d. Werff, Oscar v.d. Weg, Cristiaan Bakker
     
98-99 1e klasse Papieren missen
  2e klasse Papieren missen
  3e klasse Papieren missen
  4e klasse Papieren missen
  Palm Cup Fust 1: Dick van Dijk, Steve Zandgrond, Theo Visser, Wilco Heinhuis, Jeroen Potman
     
99-00 1e klasse Fust 1:
  2e klasse Driesprong:
  3e klasse Schieves 4:
  4e klasse Dissel 4:
  Palm Cup Fust 2:
     
00-01 1e klasse Fust 1: Jeroen Potman, Dick van Dijk, Wilco Heinhuis, Albertino Essers
  2e klasse Clouso 1: Han Mastebroek, Niels Bezemer, Gerhald Kamerman, Oscar van de Weg
  3e klasse Fust 3: Hans van Putten, Paul Bolding, Koen Hilberdink, Xander Steur
  4e klasse Schakel 2: Ronnie ten Heuvel, Freek Boers, Michael Brinkman, Bianca van Veen
  5e klasse Schippertje 1: Klaas Bouwknegt, Gerbert Oosterveen, Marco Brand, Margré Keizer
  Potman Beker Fust 1: Jeroen Potman, Dick van Dijk, Wilco Heinhuis, Albertino Essers
     
01-02 1e klasse Fust 1: Jeroen Potman, Dick van Dijk, Albertino Essers, Andre Smit, Steve Zandgrond
  2e klasse Casteleyn 5: Henk Visscher, Henk Rodermond, Dirk Hessels, Chris Otten
  3e klasse Kansel 1: Jan Albert Bentum, Remco Schurink, J.W. Cornelissen, P. Klomp
  4e klasse Puck 3: Lute Piest, Hans Bakker, Ruben Veld, Sander Last
  5e klasse Schieves 7: Sven Hartwig, Pascal Kollen, Martin Huls, Sascha Ferdinandus
  Jacob Schiphorst Bokaal Fust 1: Jeroen Potman, Dick van Dijk, Albertino Essers, Andre Smit, Steve Zandgrond
     
02-03 1e klasse Fust 1: Jeroen Potman, Dick van Dijk, Andre Smit, Steve Zandgrond
  2e klasse Kansel 1: Jan Albert Bentum, Remco Schurink, Joost Kornet, Albrecht Rijk
  3e klasse Schippertje 1: Klaas Bouwknegt, Gerbert Oosterveen, Marco Brand, Jeroen Huls
  4e klasse Unreal 1: Herman Nijenbrink, Roelie van Lingen, Gerrit Nijenbrink, Jirtsin Beenhakker
  5e klasse Japperij 1: Geert Nijboer, Jan Stegeman, Arjan Hooikammer, Henk Nijboer
  Jacob Schiphorst Bokaal  Fust 1: Jeroen Potman, Dick van Dijk, Andre Smit, Steve Zandgrond
     
03-04 1e klasse Casteleyn 1: Hans Halfmouw, Henk Rodermond, Michel Dolstra, Roelie Bakker
  2e klasse Casteleyn 2:
  3e klasse Unreal 1: Herman Nijenbrink, Jirtsin Beenhakker, Jurgen Flik, Berry Scheper
  4e klasse Centraal 1:
  5e klasse Unreal 3:
  Jacob Schiphorst Bokaal Casteleyn 1: Hans Halfmouw, Henk Rodermond, Michel Dolstra, Roelie Bakker
  Lucky Losers Dissel 1: Henk Dozeman, Jan Huls, Martin de Weerd, Roelof Hengsteboer
     
04-05 1e klasse Casteleyn 1: Hans Halfmouw, Henk Rodermond, Michel Dolstra, Roelie Bakker
  2e klasse Schieves 1: Benny Flinkert, Eddy de Roo, Bert Veenstra, Anne Kuik
  3e klasse Japperij 1: Jeroen Harink, Rene Harink, Henry Hofstede, Aaldert Akkerman
  4e klasse Schieves 3: Rolf Boezen, Wilco Wagner, Johanna Knorren, Arjan de Kaste
  5e klasse Huifkar 1: Paolo Haverland, Jeroen Kroek, Olaf Hoeve, Henk Zwiggelaar
  Jacob Schiphorst Bokaal Casteleyn 1: Hans Halfmouw, Henk Rodermond, Michel Dolstra, Roelie Bakker
  Lucky Losers Plein 1: Joachim Bouwknegt, Albert Keizer, Leonard Westenbrink, Rick Keizer
     
05-06 1e klasse Unreal 1: Hans Halfmouw, Henk Rodermond, Michel Dolstra, Roelie Bakker
  2e klasse Unreal 2: Herman Nijenbrink, Erik Schuurman, Daniël de Wit, Alexander Hessels
  3e klasse Huifkar 1: Olaf Hoeve, Paolo Haverland, Jeroen Kroek, Henk Zwiggelaar
  4e klasse Spoorzicht 1:
  5e klasse Japperij 2: Eric Kin, Alwin Bisschop, Stephan Stadtmüller, Klaas Roo
  Jacob Schiphorst Bokaal Puck 1: Mark Scholte, Ronald Scholte, Chris Otten, Patrick Jonas
  Lucky Losers/BotheR Plein 1: Joachim Bouwknegt, Albert Keizer, Leonard Westenbrink, Rick Keizer, Marc Pekel
     
06-07 1e klasse Unreal 2: Henk Rodermond, Anne Kuijer, Michel Dolstra, Roelie Bakker
  2e klasse Spoorzicht 1: Arjan Hooikammer, Jan Stegeman, Jarno Lier, Henk Hokse, Edwin Kooiker
  3e klasse Japperij 2: Alwin Bisschop, Reinold Veijer, Stephan Stadtmüller, Klaas Roo
  4e klasse Buitenbeentje 2: Marco Mulder, Michel de Jonge, Antonius de Groot, Alex Wijdema
  5e klasse De Lute 1: Edgar Suselbeek, Sep Benak, Hans Schulting, Hans Vredeveld
  Jacob Schiphorst Bokaal Kansel 1: Jan Albert Bentum, Raymond Chen, Daniel Ubro, Michael v.d. Ree
  BotheR Japperij 2: Alwin Bisschop, Reinold Veijer, Stephan Stadtmüller, Klaas Roo
     
07-08 1e klasse Spoorzicht 1: Jarno Lier, Edwin Kooiker, Jan Stegeman, Bennie Compagner
  2e klasse Japperij 2: Alwin Bisschop, Klaas Roo, Eric Kin, Reinold Veijer
  3e klasse Buitenbeentje 2: Marco Mulder, Michel de Jonge, Antonius de Groot, Alex Wijdema
  4e klasse Brueghelhuus 1: Willem Zwiers, Carla Mulder, Johan Schmaal, Marcel Boersma
  5e klasse Joker 3: Hendrik Koobs, Dwayne v.d. Plas, Dennis Hol, Nanouschka Mulder
  Jacob Schiphorst Bokaal Dissel 1: Henk Dozeman, Jan Huls, Aaldert Akkerman, Roelof Hengsteboer, Nico Harink
  BotheR Spoorzicht 2: Christiaan Dunnink, Arjan Schra, Jeroen Stegeman, Roel Coster
     
08-09 1e klasse Spoorzicht 1: Jarno Lier, Edwin Kooiker, Jan Stegeman, Bennie Compagner
  2e klasse Casteleyn 2: Alexander Hessels, Gerhald Kamerman, Peter v.d. Voort v.d. Kleij, Daniël de Wit
  3e klasse Tula 1: Alan Haxe, Alexander Luchtmeijer, Arjan Schreuder, Jos v.d. Weide
  4e klasse Spoorzicht 3: Arjan Hooikammer, Arjan Konterman, Julian Lier, Arjan Schra, Jeroen Stegeman
  5e klasse Wanne 1: Jeroen Westerbeek, Mike de Boer, Rafaël Pit, Remco Visscher
  Jacob Schiphorst Bokaal Spoorzicht 1: Jarno Lier, Edwin Kooiker, Jan Stegeman, Bennie Compagner
  BotheR Spoorzicht 3: Arjan Hooikammer, Arjan Konterman, Julian Lier, Arjan Schra, Jeroen Stegeman
     
09-10 1e klasse Spoorzicht 1: Jarno Lier, Henk Dozeman, Jan Stegeman, Bennie Compagner, Edwin Kooiker
  2e klasse Japperij 1: Rene Harink, Jeroen Harink, Marcel Harink, Henry Hofstede, Berend Kooiker
  3e klasse Centraal 2: Alfons Keizer, Sandra Bos, Johan Schalen, Sjaak v.d. Sterre, Martin Schalen
  4e klasse La Porte 4: Peter Scheper, Johan Compagner, Ben Haxe, Renaldo Hoorn
  Jacob Schiphorst Bokaal Spoorzicht 1: Jarno Lier, Henk Dozeman, Jan Stegeman, Bennie Compagner, Edwin Kooiker
  BotheR Centraal 2: Alfons Keizer, Sandra Bos, Johan Schalen, Sjaak v.d. Sterre, Martin Schalen
     
10-11 1e klasse Spoorzicht 1: Jarno Lier, Henk Dozeman, Jan Stegeman, Arjan Konterman, Antoine Feijen
  2e klasse Spoorzicht 3: Arjan Hooikammer, Bennie Compagner, Julian Lier, Arjan Schra (1), Jeroen Stegeman, Klaas Hooikammer
  3e klasse Spoorzicht 2: Roel Coster, Alwin Bisschop, Ibrahim Hooikammer, Mathijs Smilde, Henk Beukman, Leonard Krale, Stephan Stadtmüller
  4e klasse Dissel 4: Wilfred Klooster, Henk Dunnink, Henk Nijboer, Frans Popping, John van Veen, Alex Hessels 
  Jacob Schiphorst Bokaal                      Spoorzicht 1: Jarno Lier, Henk Dozeman, Jan Stegeman, Arjan Konterman, Antoine Feijen
  Bother Spoorzicht 2: Roel Coster, Alwin Bisschop, Ibrahim Hooikammer, Mathijs Smilde, Henk Beukman, Leonard Krale, Stephan Stadtmüller
     
11-12 1e klasse Spoorzicht 1: Jarno Lier, Henk Dozeman, Jan Stegeman, Arjan Konterman, Antoine Feijen
  2e klasse Spoorzicht 2: Roel Coster, Alwin Bisschop, Ibrahim Hooikammer, Bennie Compagner, Henk Beukman, Mathijs Smilde, Stephan Stadtmüller   
  3e klasse La Porte 4:Ben Haxe, Johan Compagner, Renaldo Hoorn, Marnix Schaaf, Peter Scheper, Carla Compagner, Harry Dekker, Alan Haxe, Edwin Morsink, Alex Petter, Gert Petter, Arjan van der Steege
  4e klasse Spoorzicht 4:Henri Compagner, Arjan Bloemert, Alex Braamskamp, Henry Konterman, Alwin Coster
  Jaboc Schiphorst Bokaal Spoorzicht 1: Jarno Lier, Henk Dozeman, Jan Stegeman, Arjan Konterman, Antoine Feijen
  Bother Dissel 2: Martin Nijmeijer, Sander Boers, Jan Huls, Pieter Slomp, Remco Voorsluijs, Ineke Compagner, Klaas Kingma
     
     
12-13 1e klasse Spoorzicht 1: Jarno Lier, Henk Dozeman, Jan Stegeman, Arjan Konterman, Antoine Feijen
  2e klasse Buitenbeentje 1 :Vincent Struik ,Klaas Boers, Antonius de Groot, Thijs Lefferts, Alex Weijdema
  3e klasse Korterink 1 : Ibrahim Hooikammer , Bart van Dijk , Harold Hulst , Martijn Kuiper
  Kennismaking Centrum 1Michel Dolstra , Roelie Bakker , Leonard van de Heuve , Harm Mol , Hans van Putten , Brian Slagter , Klaas Veenstra
  Jaboc Schiphorst Bokaal Schippertje 6Joachim Bouwknegt , Pascal Gruppen , Albert Keizer , Richard Tempelman , Leonard Westenbrink , Willem Freek Kuipers
  Bother Leentje 1Jos van der Weide , Roelie van Lingen , Edwin Runhart ,  Xander Steur , Erik Wildeboer
     
 13-14 TOP Klasse Spoorzicht 46: Jarno Lier, Henk Dozeman, Jan Stegeman, Arjan Konterman, Antoine Feijen
  1e klasse Leentje 1:
  2e klasse Korterink 1: Ibrahim Hooikammer , Bart van Dijk , Harold Hulst , Alex Korterink
  3e klasse Centrum 1: Michel Dolstra , Hans van Putten , Harm Mol , Brian Slagter , Klaas Veenstra
  4e klasse Spoorzicht 5: Jeroen van den Dolder , Berrian Brand , Frans Mussche , Martin de Witte
     
  Jaboc Schiphorst Bokaal Spoorzicht 46: Jarno Lier, Henk Dozeman, Jan Stegeman, Arjan Konterman, Antoine Feijen
  Bother Spoorzicht 3: Edwin Kooiker , Klaas Hooikammer , Arjan Schra , Jacob Tiggelaar , Jeroen Stegeman , JulianLier
     
  2014 TOP Klasse Spoorzicht 46: Jarno Lier, Henk Dozeman, Jan Stegeman, Arjan Konterman, Antoine Feijen
  1e klasse Dissel 2: Martin Nijmeijer , Kevin Gort , Sander Boers , Jan Huls
  2e klasse Japperij 2: Klaas Roo , Eric Kin , Reinold Veijer , André Coster
  3e klasse Casteleyn 5: Bert Spronk , Sjaak Kors , Eddy Meyer , Norbert Pronk , Egwin Robaard
  4e klasse Wiekslag 1: René Smit , Jorick Teunissen , Niels Timmerman, Klaas Henderiks , Rudi Mulder
     
 14-15 TOP Klasse Spoorzicht 46: Jarno Lier,Alwin Bisschop,Antoine Feijen,Arjan Konterman,Edwin Kooiker
  1e klasse Spoorzicht 2: Roel Coster,Benny Compagner,Henk Dozeman,Stephan Stadtmüller,Jan Stegeman
  2e klasse Murphy's Pub 1: Klaas Veenstra,Erik Klaver,Pascal de Lange,Brian Slagter,Fons Fennis,Leonard van de Heuvel,Johnny Moes,Hans van Putten,Harm Jan van Rosmalen
  3e klasse Spoorzicht 5: Jeroen van den Dolder,Richard Huisman,Frans Mussche,Martin de Witte,Kristian Bouwman,Berrian Brand
  4e klasse Meuleplein 5: Ilona Fleer,Raymond Edeling,Ronnie Haven,Dennie Haven,Marcel Tromp,Henri Haven
  5e klasse Koetse 4: Patrick Wielders,Kevin Vermaning,Erik Jan Vos,Aljan Wiltinge,Brian Mario Winters,Wesley Barelds,Wesley Zomer
  Jaboc Schiphorst Bokaal Spoorzicht 2
  Bother Kansel 1
     
  2015 TOP Klasse Spoorzicht 46: Jarno Lier,Alwin Bisschop,Antoine Feijen,Arjan Konterman,Edwin Kooiker,Manuel Jonker
  1e klasse Murphy's Pub 1: Klaas Veenstra,Erik Klaver,Pascal de Lange,Brian Slagter,Fons Fennis,Leonard van de Heuvel,Johnny Moes,Hans van Putten,Harm Jan van Rosmalen
  2e klasse Spoorzicht 4: Henri Compagner,Arjan Bloemert,Henry Konterman,Emiel Visscher,Jan Winkels
  3e klasse Vollenhoofsche Poort 1: Jan Peter de Vries,Corne Boender,Willem van Eijken,Jacco Kisjes,Rick Krabbe,Edgar van Benthem,Noah Emanuels,Jan Kooiker,Alfred Stoter
  4e klasse Dissel 6: Dennis Eggen,Gerben Flinkert,Chris Jonkers,Jarno Seine,Robert Jonkers,Rutger Mannes
     
  15-16 TOP Klasse Spoorzicht 46: Alwin Bisschop,Arjan Bloemert,Antoine Feijen,Arjan Konterman
  1e klasse Albatros 3: Arjan van der Steege,Rudy Hekman,Renaldo Hoorn,Rene Nieborg,Henk v/d Vegt
  2e klasse Japperij 1: Rene Harink,Nico Harink,Jeroen Harink,Alex Korterink
  3e klasse Dissel 4 : Henk Dunnink,Alex Hessels,Jan Huls,Frans Popping,Stefan Wedzinga
  4e klasse Amsterdammer 4: Patrick Wielders,Wesley Barelds,Daniel Jonkers,Kevin Nijenbrink,Niels Vos
     
  2016 TOP Klasse Spoorzicht 46: Alwin Bisschop,Arjan Bloemert,Antoine Feijen,Arjan Konterman
  1e klasse Casteleyn 1: Kevin Vermaning,Raymond de Jonge,Harm Mol,André Smit
  2e klasse Knooppunt 1: Alwin Bos,Jeroen Berends,Joshua Blokzijl,Rick de Graaf,Marcel Harink
  3e klasse Spoorzicht 5: Jeroen van den Dolder,Kristian Bouwman,Richard Huisman,Martin de Witte
  4e klasse Casteleyn 2: Marc Bouckaert,Hilko Brul,Peter v.d. Voort v.d. Kleij
     
  16-17 TOP Klasse Murphy's Pub 1: Klaas Veenstra, Erik Klaver, Niels Kuilder, Pascal de Lange, Brian Slagter
  1e klasse Spoorzicht 4: Henry Konterman, Arjan Bloemert, Arjan Konterman, Emiel Visscher
  2e klasse Korterink 1: Ibrahim Hooikammer, Eduard Bisschop, Harold Hulst, Alex Korterink, Frits Nanuru
  3e klasse Casteleyn 5: Bert Spronk, Erikjan van Eeks, Egwin Robaard, Carlo Spijkerman, Robert Willekes
  4e klasse Casteleyn 6: Kevin Nijenbrink, Michel Kalter, René Smit, Henk Zwiggelaar
     
  2017 TOP Klasse Spoorzicht  1: Antoine Feijen, Renee Brinkman, Jordy Meijer, Christiaan Stegeman
  1e klasse Japperij 1: Rene Harink, Aaldert Akkerman, Benny Compagner, Jeroen Harink, Nico Harink
  2e klasse Buitenbeentje 1: Vincent Struik, André Haanderikman, Thijs Lefferts, Harry Snoeken, Alex Weijdema
  3e klasse Clouso 2: Daniël de Wit, Marcel Brinkman, Stefan Brinkman, Han Mastebroek, Herman Nijenbrink
  4e klasse Casteleyn 2: Marc Bouckaert, Hilko Brul, Peter v.d. Voort v.d. Kleij
     
  17-18 TOP Klasse Casteleyn 85: Kevin Veenstra, Roelof Hengsteboer, Gert Herms, André Smit
  1e klasse Murphy's Pub 2: Bert Veenstra, Ronald v.d. Hof, Raymond de Jonge, Ron Wiltinge, Jeroen Kroek, Anne Kuik, Eddy de Roo
  2e klasse Clouso 2: Daniël de Wit, Marcel Brinkman, Han Mastebroek, Herman Nijenbrink, Erik Schuurman, Stefan Brinkman, Joop Sterken
  3e klasse Dissel 6: Chris Jonkers, Dennis Eggen, Robert Jonkers, Cedric Vos, Gerben Flinkert, Herik Kin
  4e klasse De Klok 1: Joel Feenstra, Bas van Berkum, Jasper Koops, Jeroen Morsink, Yorden Muggen, Kane Heins, Stefan Piepot
     
  2018 TOP Klasse Spoorzicht 2: Roel Coster, Jarno Braamskamp, Henk Dozeman, Arjan Konterman, Klaas Hooikammer, Frans Mussche, Jan Stegeman
  1e klasse Dissel 2: Martin Nijmeijer, Sander Boers, Klaas Kingma, Jan Scheijbeler, Thinus Wolters, Jesse Kingma
  2e klasse Albatros 3: Arjan van der Steege, Rudy Hekman, Renaldo Hoorn, Rene Nieborg, Tim Nieborg
  3e klasse Spoorzicht 5: Jeroen van den Dolder, Henri Compagner, Richard Huisman, Lennard Kappe, Martin de Witte
  4e klasse Meuleplein 5: Ronnie Haven, Dennis Betten, Ilona Haven, Dennie Haven, Greanda Betten, Raymond Edeling, Henri Haven
     
  18-19 TOP Klasse Spoorzicht 2: Roel Coster, Jarno Braamskamp, Henk Dozeman, Arjan Konterman, Klaas Hooikammer, Jan Stegeman
  1e klasse Casteleyn 4 : Mark Scholte, Marco Benedictus, Paul Bolding, Terence Smilde, Arend Jan Talen
  2e klasse Bilzzard : Ruben Postma, Rick Hekman, Martijn Schoonewille, Dave Veldman, Egbert Visscher, Gerald Bols, Willem van Eijken, Robin Schoonewille
  3e klasse Casteleyn 1 :  Michel Behr, Jan Willem van Dijk, Edwin Dolfsma, Norbert Pronk,Jeroen Kroek, Thom Nijstad, Pjotr Piket, Jos van der Weide
  4e klasse Dissel 4 : Henk Dunnink, Jan Huls, Donny Mussche, Stefan Wedzinga, Harm de Weerd, Dennie Dunnink
     
  2019 TOP Klasse Spoorzicht 2: Roel Coster, Jarno Braamskamp, Henk Dozeman, Arjan Konterman, Klaas Hooikammer, Arjan Bloemert, Jan Stegeman
  1e klasse Dissel 2: Martin Nijmeijer, Sander Boers, Lammert Kiers, Klaas Kingma, Jan Scheijbeler, Thinus Wolters, Rene Spijker
  2e klasse Casteleyn 1 :  Michel Behr, Jan Willem van Dijk, Edwin Dolfsma, Norbert Pronk, Jeroen Kroek, Femke Herms, Pjotr Piket, Jos van der Weide
  3e klasse Dissel 5 : Harold Kruidhof, Alfred Kiers, Klaas Koobs, Erwin Kruidhof, Alex Braamskamp, Eric Kin, Jesse Kingma, Henry Konterman, Karl Mussche
  4e klasse Wanne 3 : Alberto Nijenhuis, Bennie Kist, Stephan Minnema, René Oosterhuis, Marcel Oosterhuis, Gerwin Brand
     

 

Persoonlijke ranking 1e plaats:

  TOP klasse 1e klasse 2e klasse 3e klasse 4e klasse 5e klasse Kennism.

 comp.

93-94   Hans Halfmouw Jeroen Potman        
94-95   Albert Keizer of Ronny van Eijk Remco Verbij        
95-96   Hans Halfmouw Judith Meer        
96-97   Steve Zandgrond A. Meijer Bert Donker      
97-98   Han Mastebroek Mark Scholte Jan Middelkoop Sander Veenstra    
98-99   Papieren missen          
99-00   Ronald Scholte Hilco Scheper Dirk Hessels Henk Rodermond    
00-01   Dick van Dijk Alfred Speelman Xander Steur Roelof Romp Marco Brand  
01-02   Ronald Scholte Alfred Speelman Freek Boers Roelie van Lingen Mark Rink  
02-03   Michel Dolstra Joost Kornet Michel van Kampen Jirtsin Beenhakker Wilfred Klooster  
03-04   Ronald Lenderink Adriaan van Schelt Emiel Dijkstra Rik de Graaf Marco Meppelink  
04-05   Hans Halfmouw Joachim Bouwknegt Alex Crouwel Arjan de Kaste Olaf Hoeve  
05-06   Hans Halfmouw Alexander Hessels Arjan Huls Thijs Lefferts Eric Kin  
06-07   Joachim Bouwknegt Jarno Lier Han Mastebroek Michel de Jonge Henk Visscher  
07-08   Henk Dozeman Frits Nanuru Jos Reinders Alex Crouwel Matthijs Smilde  
08-09   Henk Dozeman Frits Nanuru Raymond de Jonge Julian Lier Johan Compagner  
09-10   Henk Dozeman Jos v.d. Weide Martin Schalen Johan Compagner      
10-11   Henk Dozeman Hilco Scheper Raymond de Jonge Femke van Zuiden    
11-12   Gert Herms Martin Nijmeijer Renaldo Hoorn Femke van Zuiden    
12-13   Henk Dozeman Martin Nijmeijer Frans Popping      Brian Slagter
13-14 Henk Dozeman Martin Nijmeijer Daniël de Wit Norbert Pronk Martin de Witte    
 2014 Henk Dozeman Martin Nijmeijer en Kevin Gort Renaldo Hoorn Erwin Kruidhof Jorick Teunissen    
14-15 Jarno Lier Henk Dozeman Erik Klaver Frans Mussche Berry Scheper Raymond de Jonge  
 2015 Henk Dozeman André Smit Arjan Bloemert Corne Boender Jarno Seine    
 15-16 André Smit Roelof Hengsteboer Corne Boender Frans Popping Jorick Teunissen    
 2016 Henk Dozeman

André Smit,

René Harink

Corne Boender Wesley Barelds Ronald Scholte    
 16-17 Jordy Meijer Henry Konterman Martin Schalen Erwin Kruidhof Jorick Teunissen    
 2017 Henk Dozeman Alwin Bos Kristian Bouwman Hans de Boer Brian Mario Winters    
 17-18 Arjan Konterman Ronald v/d Hof Sjaak Kors Cedric Vos Jorick Teunissen    
 2018 Gert Herms Martin Nijmeijer Alwin Hoeve Martin de Witte Ronnie Haven    
 18-19 Arjan Konterman Bertam Waninge Mike Everts Ronnie Haven Henk Dunnink    
 2019 Arjan Konterman, Gert Herms Sander Boers Cedric Vos Joel Arends Hans de Boer    

 

Bekerwinnaars:

    Topklasse   Lucky Losers/BotheR  
93-94         Tapperij 1    
94-95   Casteleyn 4    
95-96   Clouso 1    
96-97   Fust 1    
97-98   Clouso 1    
98-99   Fust 1    
99-00   Fust 2    
00-01   Fust 1    
01-02   Fust 1    
02-03   Fust 1    
03-04   Casteleyn 1    Dissel 1
04-05   Casteleyn 1   Plein 1
05-06   Puck 1   Plein 1
06-07   Kansel 1   Japperij 2
07-08   Dissel 1   Spoorzicht 2
08-09   Spoorzicht 1   Spoorzicht 3
09-10   Spoorzicht 1               Centraal 2
10-11   Spoorzicht 1   Spoorzicht 2
11-12   Spoorzicht 1   Dissel 2
12-13   Schipperje 6   Leentje 1
13-14   Spoorzicht 46   Spoorzicht 3
14-15   Spoorzicht 2   Kansel 1
15-16   Spoorzicht 2   Casteleyn 1
16-17   Spoorzicht 2   Clouso 2
17-18   Spoorzicht 2   Clouso 2
18-19   Casteleyn 85   Dissel 2

 

Singlekampioenen:

    Topklasse   Recreatieklasse
93-94         
94-95        
95-96   Steve Zandgrond    
96-97   Eddy Meijer    
97-98   Wilco Heinhuis    
98-99   Ronald Scholte    
99-00   Dick van Dijk    
00-01   Dick van Dijk   Paul Bolding
01-02   Dick van Dijk   Ronald v.d. Hof
02-03   Ronald Scholte   Arjan de Kaste
03-04   Ronald Scholte   Erik Schuurman
04-05   Henk Dozeman   Erik Schuurman
05-06   Raymond Chen   Alexander Lugtmeijer
06-07   Mark Scholte   Dirk Hessels
07-08   Henk Dozeman   Martin Nijmeijer
08-09   Henk Rodermond   Marcel Wolfs
09-10   Henk Rodermond   Erik Schuurman
10-11   Henk Dozeman   Ronald Scholte
11-12   Gert Herms   Pascal Gruppen
12-13   Sven Groen   Martin Schalen
13-14   Henk Dozeman   Roelof Hengsteboer
14-15   Jan Stegeman   Alwin Bisschop
15-16   Henk Dozeman   Roel Coster
16-17   Henk Dozeman   Wesley Barelds
17-18   Martin Nijmeijer   Alex Braamskamp
18-19   Martin Nijmeijer   Arjen Vonder

 180-ers

   Naam             Aantal
93-94       -
94-95 -
95-96 -
96-97 -
97-98 -
98-99 -
99-00 -
00-01 -
01-02 -
02-03 -
03-04 -
04-05 -
05-06 -
06-07 -
07-08 Edwin Kooiker       25x
08-09 Henk Rodermond   25x
09-10 Henk Dozeman      20x
10-11 Henk Dozeman      14x
11-12 Gert Herms            22x
12-13 Arjan Konterman   15x
13-14 Arjan Konterman   31x
14 Henk Dozeman      13x
14-15 Henk Dozeman      14x
15 Henk Dozeman      18x
15-16 Arjan Konterman   18x
16 Henk Dozeman      19x
16-17 Henk Dozeman      19x
17 Arjan Konterman   19x
17-18 Arjan Konterman   13x
18 Arjan Konterman   15x
18-19 Arjan Konterman   17x
19 Arjan Konterman   22x

170 finish

   Naam
93-94       -
94-95 -
95-96 -
96-97 -
97-98 -
98-99 -
99-00 -
00-01 -
01-02 -
02-03 -
03-04 -
04-05 -
05-06 -
06-07 -
07-08 Hans Halfmouw , André Smit
08-09 Jarno Lier
09-10 Mark Scholte
10-11 Martin Nijmeijer
11-12 Henk Dozeman
12-13 Klaas Hooikammer
13-14 Martin Nijmeijer
14 Nico Harink
14-15 -
15 -
15-16 Dennis van der Veen, Niels Vos
16 -
16-17 Martin Nijmeijer
17 -
17-18 -
18 Jarno Braamskamp
18-19 Jarno Braamskamp
19  

 

Bijzonderheden:

  • De MDV is opgericht op 20 mei 1997
  • In het seizoen 1996-1997 was het reglement 1 A4-tje, anderhalve pagina
  • In het seizoen 1997-1998 was de slotavond in Ogterop en om circa 23:00 uur was het bier op!
  • Na afloop van de slotavond 1998-1999 heeft het schoonmaakpersoneel van de Lord allepapieren weggegooid
  • Van 1997-2000 heette de beker de Palm Cup. In 2000-2001 was het de Potman-beker en vanaf 2001 heet het de Jacob Schiphorst Bokaal
  • Jacob Schiphorst (toenmalig eigenaar van café 't Schippertje) is op dinsdag 28 november 2000 door een auto-ongeluk om het leven gekomen in Luttelgeest. Hij was toen 35 jaar.
  • In 2012-2013 Is er een kennismakingscompetitie opgezet om nieuwe aanwas te promoten.
  • Met ingang van seizoen 2013-2014 is er een TOP klasse toegevoegd.

   

Sponsors