Topklasse: De Stand

TotaalVoorronde 1 (05 Okt)Voorronde 2 (23 Nov)Voorronde 3 (18 Jan)Voorronde 4 (12 Apr)
PWSpLLgPLWIgPLWIgPLWIgPLWIg
1. Kevin Veenstra940123,0091243,00
2. Mark Scholte950153,0091553,00
3. Mike Verschuur93093,009933,00
4. Nico Harink950142,8091452,80
5. Jarald Warnders93082,679832,67
6. Sander Boers94092,259942,25
7. Bertram Waninge73082,677832,67
8. Erwin Kruidhof740102,5071042,50
9. Henry van Nuland750122,4071252,40
10. Arjan van der Steege73062,007632,00
11. Joel Feenstra74082,007842,00
12. Roelof Hengsteboer75091,807951,80
13. Jacky van Dijk53082,675832,67
14. Kevin Vermaning550122,4051252,40
15. Marco Benedictus53072,335732,33
16. Paul Bolding54092,255942,25
17. Wesley Barelds550112,2051152,20
18. Pascal de Lange54071,755741,75
19. Antoine Feijen350112,2031152,20
20. Tim Nieborg350112,2031152,20
21. Bas van Berkum34071,753741,75
22. André Haandrikman34051,253541,25
23. Sjaak Kors33031,003331,00
24. Klaas Koobs34020,503240,50
25. Aaldert Akkerman250102,0021052,00
26. Frits Nanuru25091,802951,80
27. Chris de Jong24051,252541,25
28. Henk Rodermond25051,002551,00
29. Kane Heins15061,201651,20
30. Klaas Veenstra15030,601350,60
31. Brian Slagter00000,000000,00
32. Cedric Vos00000,000000,00
33. Martin Schalen00000,000000,00
34. René Roossien00000,000000,00

Programma van Oktober

05 Singles
12 Competitie
19 Competitie
26 Bokaal

Programma van November

02 Competitie
09 Competitie
13 Open Klok koppel
14 Open Klok single
16 Competitie
23 Singles
30 Competitie

Programma van December

07 Competitie
14 Competitie
21 Competitie
28 Bokaal

Sponsors